Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Indywidualne sukcesy tenisistów stołowych

Karol Pawelec odbiera puchar
fot.własna

Indywidualne sukcesy tenisistów stołowych

W dniu 3 marca 2024 roku w Kozodawach odbył się II Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” i „do dwóch przegranych meczów” w pięciu kategoriach: młodzieży szkół podstawowych klas 1 – 4, klas 5 – 8, szkoły ponadpodstawowe do lat 18, kobiet i seniorów.

Doskonale spisali się w nim uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach. Emilia Hryniak była druga wśród dziewcząt kl. 5-8. Karol Pawelec zajął pierwsze, a Kamil Próchnicki drugie miejsce wśród chłopców kl. 5-8.  To dopiero pierwszy rok startów młodych „pingpongistów” w zawodach. Mamy nadzieję, że jeszcze odniosą wiele sukcesów - czego bardzo im życzymy.

Emilia Hryniak odbiera puchar
1.