Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Papieski w kościele parafialnym w Czerniczynie

Dekoracja Dnia Papieskiego
fot.własna

Dzień Papieski w kościele parafialnym w Czerniczynie

W dniu 16 października 2022r. przeżywaliśmy XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Uczniowie, absolwenci i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach przygotowali oprawę Mszy Świętej oraz montaż słowno-muzyczny w kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Czerniczynie.

Papież Jan Paweł II w encyklice „Veritatis splendor” przypomniał nam o trzech wartościach, bez których w naszym życiu wieje pustką – o Miłości, Wolności i blasku Prawdy.

Poczet sztandarowy SP Mieniany
Poczet sztandarowy SP Mieniany