Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Babci i Dziadka

fot.własna

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22.01.2024 r. o godz. 11.00 odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach święta. Dzień Babci i Dziadka to szczególna uroczystość, na której wnuczęta mogą wyrazić miłość, szacunek i przywiązanie do swoich dziadków.

Uczniowie naszej szkoły przygotowali część artystyczną, na której zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i instrumentalne oraz aktorskie w inscenizacji piosenki pt. ,,Nieposłuszny dziadek”. Występ bardzo się podobał, o czym świadczyły gromkie brawa. Dzieci wręczyły wykonane własnoręcznie upominki, złożyły życzenia, a przedstawiciele Rady Rodziców przygotowali słodki poczęstunek. Babcie i dziadkowie miło i radośnie spędzili czas. Sto lat dla naszych Seniorów!

Uczestnicy uroczystej akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka
1.
Uczestnicy uroczystej akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka
Powitanie gości przez pana Dyrektora