Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i 22 Dnia Papieskiego

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i 22 Dnia Papieskiego- główne

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i 22 Dnia Papieskiego

Dnia 17.10.2022 r. w naszej szkole odbyła się akademia  z okazji  Dnia  Edukacji Narodowej połączona z obchodami 22 Dnia Papieskiego. Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, który recytacją przywitał wszystkich nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz zaproszoną emerytowaną dyrektor szkoły.

Młodzi artyści piękną częścią artystyczną uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją  wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i  troskę o dobro wychowanków. Piękny montaż słowno muzyczny upamiętnił największego nauczyciela, jakim był i jest, Święty Jan Paweł II, Patron naszej szkoły. Na zakończenie Akademii głos zabrał Pan dyrektor, który mówił o trudnej, ale jakże  pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie  oraz życzył wielu sił i wytrwałości, w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas, a nauczyciele na słodki poczęstunek, przygotowany przez Radę Rodziców.

Uczniowie prezentują swoją część artystyczną
Uczniowie prezentują swoją część artystyczną