Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Zakończenie klasy 8 - rok szkolny 2022/2023

Zakończenie klasy 8 - rok szkolny 2022/2023

W dniu 16 czerwca 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki odbyło się uroczyste zakończenie klasy VIII. Uroczystość rozpoczęła się od pięknego poloneza w wykonaniu absolwentów. W trakcie akademii uczniowie przedstawili program artystyczny pod tytułem „Opuścić pokład czas…”, w którym starali się wyrazić wdzięczność dyrekcji, nauczycielom, pracownikom obsługi i rodzicom za codzienną troskę, wyrozumiałość i cierpliwość.

Klasa VIII w czasie występu nawiązała do przeżyć z minionych lat. Dodatkowo uczniowie odegrali kabaret, który w humorystyczny sposób pokazał jakich zmian w funkcjonowaniu szkoły oczekują uczniowie.

Słowa podziękowania do dyrekcji i nauczycieli skierowali również rodzice ósmoklasistów. Pani dyrektor Marzanna Adamczuk – Chwedczuk i wychowawca Beata Edelman podziękowały uczniom za udany występ i rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły. Po części oficjalnej uczniowie zasiedli do pysznego poczęstunku przygotowanego przez rodziców, który uświetnił smakowity tort. Potem bawili się świetnie przy dźwiękach muzyki przygotowanej przez nich samych. Do wieczora salę wypełniał radosny śmiech oraz widok doskonale bawiących się tancerzy. Zwieńczenie nauki w szkole podstawowej w takiej formie pozostanie w pamięci na zawsze..:) Dziękujemy wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom ,którzy aktywnie przyczynili się do zorganizowania tej uroczystości.

Beata Edelman wychowawca klasy VIII