Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Sukces uczennicy naszej szkoły w Konkursie Języka Angielskiego

Sukces uczennicy naszej szkoły w Konkursie Języka Angielskiego

Dnia 12 maja 2022 roku odbył się Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych powiatu hrubieszowskiego zorganizowany przez Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Hrubieszowie. Uczniowie mieli okazję wykazać się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu zdolności komunikowania się, bogactwa słownictwa, poprawności gramatycznej oraz wiedzy z zakresu kultury krajów anglojęzycznych. Spośród wszystkich szkół biorących udział w konkursie zostali wyłonieni zwycięzcy. Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Grylak – klasa VIII oraz Kacper Tomiło – klasa VII. Miło nam poinformować, że Zosia Grylak zajęła III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Po konkursie uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Kościuszki zorganizowali dzień otwarty dla uczestników konkursu.
M. Szulżuk-Jarosiewicz