Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Dziś 1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - z tej okazji ponad 50 tysięcy uczniów z 440 szkół weźmie udział w Biegu Tropem Wilczym.
Pragniemy poinformować, że przy Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem odbył się bieg.

Jest to wydarzenie, które ma na celu nie tylko uczczenie bohaterów, lecz także edukację młodzieży. W biegu wzięło udział 29 uczniów, którzy stanęli na starcie gotowi do pokonania trasy i zdobycia wyzwania. Startując o godzinie 10.00 uczestnicy zostali powitani gorącym wsparciem ze strony społeczności szkolnej, co dodatkowo podniosło atmosferę rywalizacji. Po zakończeniu biegu wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni medalami. Atmosfera podczas wręczania nagród była niesamowicie serdeczna i pełna pozytywnej energii, co jeszcze bardziej umocniło więzi społeczności szkolnej. Dziękujemy wszystkim za udział. Podziękowania należą się także Ochotniczej Straży Pożarnej z Kobła oraz ratownikowi medycznemu Janowi Wołosowi za ich bezinteresowną pomoc i wsparcie podczas organizacji oraz prowadzenia biegu. Ich gotowość do udzielenia pomocy w każdej chwili była niezwykle cenna i dodatkowo podkreśliła ducha współpracy i solidarności. Nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych przedsięwzięć!

Mimo różnorodności poziomu kondycji fizycznej, każdy z uczestników pokazał ogromne zaangażowanie i determinację, co było inspirującym przykładem dla wszystkich obserwujących. Wielu z nich pokonało swoje osobiste rekordy, co dodatkowo podkreśla znaczenie aktywności fizycznej dla rozwoju jednostki.
Z zadowoleniem ogłaszamy wyniki biegu Tropem Wilczym!
Chłopcy:
Miejsce 1- Czajka Patryk