Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - „Świat bez kobiet, byłby jak ogród bez kwiatów”

Wszystkie Panie i dziewczynki pozują do pamiątkowej fotografii na tle tematycznej dekoracji

„Świat bez kobiet, byłby jak ogród bez kwiatów”

8 marca uroczyście obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet.

Chłopcy z Samorządu Uczniowskiego pod kierunkiem opiekuna – p. B. Frykowskiej przygotowali krótki program artystyczny, w którym przedstawili ciekawe aforyzmy o kobietach, podkreślili zalety płci pięknej oraz wyrazili potrzebę nieustającej troski i szacunku dla tej niezwykłej istoty, jaką jest kobieta. Punktem kulminacyjnym występu były piękne życzenia oraz kwiaty dla wszystkich Pań od męskiej części społeczności szkolnej, a dla dziewczynek słodkie lizaki. Na koniec uroczystego apelu Pani Dyrektor – Bożena Nowosad wręczyła nagrody dla Oliwki Frankiewicz i Kasi Surmy – zwyciężczyń konkursu na najsympatyczniejszą dziewczynę w szkole, a kandydatki z poszczególnych klas I-VIII otrzymały słodkie upominki. Dla upamiętnienia spotkania z okazji Dnia Kobiet, wszystkie Panie i dziewczynki zostały zaproszone do pamiątkowej fotografii.

Chłopcy stoją przed mikrofonami, w tle dekoracja z okazji Dnia Kobiet
Zdjęcie 1
Chłopcy stoją przed mikrofonami, w tle dekoracja z okazji Dnia Kobiet
Zdjęcie 2