Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Rozstrzygnięcie konkursu na „Świąteczny wystrój sali lekcyjnej”

Gałązka choinki udekorowana bombkami i łańcuchami. W tle elegancko opakowane pudełko z prezentem.
fot. pixabay.com

Rozstrzygnięcie konkursu na „Świąteczny wystrój sali lekcyjnej”

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na najładniejszy, świąteczny wystrój sal lekcyjnych.

Dnia 20 grudnia 2022 r. jury w składzie: p. Grażyna Dyniec, p. Agata Zając, ks. Andrzej Dzido, przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Adam Puzio oraz członek Samorządu Uczniowskiego - Paulina Kasprzak, w asyście opiekuna Samorządu Uczniowskiego – Barbary Frykowskiej, oceniło wystrój wszystkich klas w kategoriach: pomysłowość, pracochłonność, estetyka wykonania, oddanie atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. W każdej kategorii przyznane zostały punkty od 1 do 10. Zwycięzcą w konkursie została klasa IV, uzyskując 178 punktów (na 200 pkt). 5 stycznia 2023 r., na uroczystym apelu, dyrektor szkoły – p. Bożena Nowosad wręczyła nagrodę główną dla zwycięzcy i nagrody pocieszenia dla pozostałych klas. Gratulujemy uczniom klasy IV i zachęcamy do udziału w innych konkursach organizowanych przez Samorząd Uczniowski.

Dyrektor szkoły wręcza przedstawicielowi  uczniów klasy IV nagrodę główną
Zdjęcie 1
Dyrektor szkoły wręcza przedstawicielowi uczniów klasy IV nagrodę główną
Dyrektor szkoły wręcza przedstawicielom uczniów poszczególnych klas nagrody pocieszenia