Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - „Pasowania nadszedł czas, będzie uczniem każdy z nas”

Pierwszoklasiści w strojach galowych i biretach z wychowawczynią i panią dyrektor

„Pasowania nadszedł czas, będzie uczniem każdy z nas”

27 listopada 2023 r. to dzień niezwykły – pełen dumy i wzruszeń. Dyrektor, Rada Pedagogiczna i cała społeczność szkolna po celująco zdanym egzaminie przyjęli Pierwszaków do braci uczniowskiej.

Stuprocentowi uczniowie otrzymali upominki oraz gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w edukacji. Po zakończeniu części oficjalnej Pierwszacy oraz zaproszeni uczniowie z klasy II udali się do sali lekcyjnej na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Pierwszoklasiści w strojach galowych i biretach przed uroczystością
Zdjęcie 1
Pierwszoklasiści w strojach galowych i biretach przed uroczystością
Pierwszoklasiści i uczeń klasy siódmej prowadzący uroczystość