Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Mamy u starszych przedszkolaków

Grupa dzieci w czasie występu na tle dekoracji, obok bukiety kwiatów i upominki dla mam - wazoniki ze słoika ozdobione plasteliną.

Dzień Mamy u starszych przedszkolaków

"Mamusiu Ty moja, mam kwiaty dla Ciebie. Jesteś mi potrzebna jak słońce na niebie..."
Tymi słowami piosenki dzieci 5- i 6-letnie z oddziału przedszkolnego rozpoczęły występ z okazji Dnia Matki. Wydarzenie przygotowane przez wychowawcę p. Marlenę Daruk miało miejsce 31.05. w sali oddziału. Udany występ artystyczny, piękna dekoracja, miła atmosfera oraz upominki wykonane przez dzieci sprawiły mamom wiele radości i wzruszeń.

Tablica dekoracyjna z obrazkami malowanymi przez dzieci i napisem
Kocham Cię Mamo!
Zdjęcie 1
Tablica dekoracyjna z obrazkami malowanymi przez dzieci i napisem Kocham Cię Mamo!