Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Dziecka – moc radości – czar dzieciństwa

Uczniowie z Misiem rozdającym lody.

Dzień Dziecka – moc radości – czar dzieciństwa

Dzień Dziecka to niewątpliwie jeden z najradośniejszych przeżyć wśród najmłodszych i nie tylko. Dlatego 3 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej w Czerniczynie Rada Rodziców we współpracy z nauczycielami zorganizowała kilkugodzinną zabawę dla przedszkolaków i uczniów klas I-VIII.

Wśród atrakcji był dmuchany zamek ze zjeżdżalnią, zamek z kulkami, pokazy OSP Czerniczyn oraz Straży Granicznej z Dołhobyczowa. Dla jeszcze większej uciechy wszystkie dzieci dostały przepyszną watę cukrową, popcorn, lody i orzeźwiające napoje.
Panie Agata Smoliga i Justyna Kaczkowska przez całą imprezę robiły dziewczynkom kolorowe warkoczyki. Natomiast nasz nauczyciel wychowania fizycznego Pan Łukasz Wańczycki zorganizował i przeprowadził mecz piłki nożnej nauczyciele kontra uczniowie. Zwieńczeniem imprezy było wspólne ognisko z pysznymi kiełbaskami.
Dziękujemy wszystkim rodzicom zaangażowanym w przygotowanie imprezy, nauczycielom za opiekę nad uczniami oraz Pani Dyrektor za wsparcie tej wspaniałej inicjatywy.

Uczniowie na boisku szkolnym podczas rozpoczęcia imprezy.
Zdjęcie 1
Uczniowie na boisku szkolnym podczas rozpoczęcia imprezy.
Uczniowie podczas zabawy na dmuchawcach.
Zdjęcie 2
Uczniowie podczas zabawy na dmuchawcach.
Uczniowie dostają popcorn.
Zdjęcie 3
Uczniowie dostają popcorn.
Mamy zaplatają kolorowe warkoczyki.
Zdjęcie 4
Mamy zaplatają kolorowe warkoczyki.
Uczeń w samochodzie OSP Czerniczyn.
Zdjęcie 5
Uczeń w samochodzie OSP Czerniczyn.
Przedszkolaki w hełmach strażackich.
Zdjęcie 6
Przedszkolaki w hełmach strażackich.
Strażak prezentuje działanie węża pożarniczego.
Zdjęcie 7
Strażak prezentuje działanie węża pożarniczego.
Uczeń z wężem gaśniczym w obecności strażaka.
Zdjęcie 8
Uczeń z wężem gaśniczym w obecności strażaka.
Uczeń w kamizelce Straży Granicznej.
Zdjęcie 9
Uczeń w kamizelce Straży Granicznej.
Uczeń z pracownikiem Straży Granicznej podczas zdejmowania odcisków palców.
Zdjęcie 10
Uczeń z pracownikiem Straży Granicznej podczas zdejmowania odcisków palców.