Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Przedszkolaki witają swoje babcie oraz dziadków.

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

„Babcia” i „Dziadek” to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym, co dobre.

W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta? 13 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Nasze przedszkolaki pod czujnym okiem wychowawcy zaprezentowały wiersze, piosenki oraz taniec, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały także upominki dla swoich ukochanych dziadków.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Dziewczynka recytuje wiersz
Zdjęcie 1