Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Promocja projektu

Flaga UE
fot.pixabay.com

Promocja projektu

Niemal od początku realizacji projekt jest promowany na różne sposoby. Przed kilkoma dniami w miejscach realizacji zamieszczone zostały plakaty informacyjne. Przy moście na rzece Huczwa, w pobliżu grodziska w Gródku ustawiono tablicę informacyjną. Informacja o projekcie ukazała się także w wydaniu „Kroniki Tygodnia” z 28 marca 2017 r.

Ogłoszenie w Kronice Tygodnia
Plakat na moście 1 w Teptiukowie
Plakat na moście 2 w Teptiukowie
Plakat na punkcie widokowym w Gródku