Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Zadanie finansowane z państwowych funduszy celowych

Godło i flaga RP
fot. gov.pl

Zadanie finansowane z państwowych funduszy celowych

Gmina Hrubieszów realizuje pełną termomodernizację czterech budynków gminnych szkół podstawowych z terenu Gminy Hrubieszów, w celu poprawy ich efektywności energetycznej, wykorzystując technologię EPX (ściany) i XPS (ściany fundamentowe).

Zakres planowanych prac wynika z opracowanych audytów energetycznych. Doprowadzi to do ograniczenia emisji szkodliwych substancji do środowiska i zmniejszenie kosztów użytkowania szkół. Roboty prowadzone są w następujących placówkach:

• Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Staszica w Czerniczynie,
  • Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Husynnem,
  • Szkoła Podstawowa w Ślipczu z siedzibą w Kozodawach,
  • Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach.

Wartość całkowita inwestycji: 5.465.755,28 zł.

Otrzymane dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych: 5.000.000,00 zł.

zdjęcie tablicy informacyjnej