Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Zadanie dofinansowane Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

godło i flaga RP
gov.pl

Zadanie dofinansowane Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Gmina Hrubieszów, na podstawie umowy nr G/R/68/2023 z dnia 22.08.2023 r. w sprawie udzielenia w 2023 roku dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, rozpoczęła realizację zadania pn. „Remont drogi gminnej nr 111128L w miejscowości Kosmów”.

Remont polegający na odtworzeniu nawierzchni twardej poprzez ułożenie 2 warstw bitumicznych o łącznej grubości 7 cm i szer. 3,5 m na podbudowie z kruszywa, odtworzeniu zniszczonych utwardzonych poboczy z kruszywa, odtworzeniu nawierzchni zjazdów oraz oznakowaniu pionowym drogi.

Nazwa programu: Rządowy Fundusz Rozwoju Dróg

Nazwa zadania: „Remont drogi gminnej nr 111128L w miejscowości Kosmów”

Wartość dofinansowania: 352 036,77 zł

Całkowita wartość zadania: 704 073,55 zł.