Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Komunikat dotyczący odczytu liczników zużycia wody i ścieków

Licznik wody
fot. pixabay.com

Komunikat dotyczący odczytu liczników zużycia wody i ścieków

Gminny Zakład Usług Komunalnych w Hrubieszowie z/s w Świerszczowie w związku z istniejącym zagrożeniem epidemiologicznym, spowodowanym przez koronawirusa SARS-CoV-2, zwraca się z prośbą do odbiorców o telefoniczne podawanie stanu liczników zużycia wody do dnia 31.05.2020r.

W przypadku braku informacji od odbiorcy o stanie wodomierza opłata zostanie naliczona z uwzględnieniem średniej ilości wody lub ścieków z okresu ostatnich 3 miesięcy.


Wykaz numerów telefonów do konserwatorów:
Holc Zbigniew 508 100 422 – Stefankowice, Stefankowice Kolonia, Kułakowice Pierwsze, Kułakowice Drugie, Kułakowice Trzecie, Ubrodowice, Annopol, Moniatycze Kolonia, Turkołówka, Wołajowice, Husynne Wieś, Kobło, Moroczyn, Teptiuków.


Jeczeń Jerzy 797 654 892 – Dziekanów osiedle, Husynne osiedle, Świerszczów.


Makowiec Andrzej 797 659 269 – Czerniczyn, Masłomęcz, Kozodawy, Łotoszyny, Metelin, Brodzica, Dąbrowa, Gródek (tzw. Nowy).


Malinowski Kazimierz 504 149 483 – Moniatycze, Moniatycze Kolonia bloki, Janki, Nowosiółki,
Czortowice, Obrowiec, Dziekanów Wieś, Szpikołosy.


Mirocki Robert 797 659 655 – Mieniany, Czumów, Ślipcze, Kosmów, Cichobórz, Gródek (tzw. Stary).

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.